Prima pagina » Inscrieri Scoala Primara FEG – anul 2017 – 2018

Inscrieri Scoala Primara FEG – anul 2017 – 2018

Scoala Primara FEG-LEARN, GROW, EXPLORE…Dragi părinți, frați, bunici, rude și prieteni avem onoarea de a vă anunța că s-a deschis lista de înscrieri pentru anul școlar 2017-2018.

Dacă vrei să ai parte de cei mai buni profesori, cele mai frumoase materiale, un ambient plăcut, te invităm să ne fii coleg de clasă, sau de ce nu, de bancă! Doar alături de noi îți poți dezvolta personalitatea, inteligența și spiritul artistic prin ore interactive, cursuri de specialitate, concursuri și olimpiade recunoscute național și internațional!

Noi am reușit să creem o familie frumoasă, dacă vrei să faci parte din ea, anunță-ți părinții sau bunicii și vino cu ei la înscrieri, pentru a te convinge!

Te așteptăm în clasa noastră!